Medicor Magyar Kupa
A Magyar Vízilabda Szövetség a sponzor kérésére előrehozta a kupa időpontját és sűrített mérkőzésekkel, lényegében két hétvégén bonyolította le a küzdelmeket.

Csapatunk a selejtezőben hazai pályán fogadta a BVSC, a Hódmezővásárhely és a Cegléd csapatát. A továbbjutás szempontjából döntő jelentőségű első mérkőzést a HVSC csapatával játszottuk. Az ellenfél kezdte jobban a játékot és rövid időn belül kétgólos vezetést szerzett, de a mieink gyorsan egyenlítettek és átvették a vezetést, amit már nem is adtak át a mérkőzés végéig. A 9-8 arányú győzelem nem mutatta meg a két csapat közötti nagyobb különbséget.
A második napon a Ceglédi csapat nem jelentett nagy akadályt (16-3). A BVSC elleni mérkőzés (9-13) már nem befolyásolta a továbbjutást.
A bejutott nyolc csapatot, négy párba osztották és a párok között sorsolás döntött a mérkőzés helyszínéről.
Itt már nem voltunk szerencsések, hiszen a tavalyi bajnokság ezüstérmese, a Vasas-Plaket jutott ellenfélül, ráadásul a mérkőzést Budapesten kellett lejátszani. Fiatal csapatunk nagyon jól kezdett és meglepetésre 3-1-es vezetést szerzett az első negyedben. A második negyed során, négy egymás utáni kiállítással sújtotta csapatunkat a játékvezető és így a Vasas fordítani tudott és végeredményben, 10-5 arányban győzött is.
A végeredmény alapján azt hihetnénk, hogy nagy különbség volt a két csapat között, de a látottak alapján fiaink jól játszottak és igen nagy küzdelemre kényszeríttették a végül kupagyőzelmet is megszerző, neves ellenfelüket.
A kupaküzdelmek miatt a bajnokságból már csak két forduló volt hátra a bajnokság őszi idényéből. November 8-án a Szolnoki MTE csapatát fogadtuk és 6-6-os döntetlent játszottunk, másnap Budapesten az OSC-t vertük meg 10-6 arányban.
Ezután hosszú téli szünet következik és csak a jövő év februárjában találkozik az OB-I-es mezőny újra.